دوره آموزش 28 فروردین کفپوش سه بعدی

برگزاری اولین دوره آمورش  کفپوش سه بعدی در سال 1396  توسط شرکت پانید در سه روز متوالی در آموزشگاه های واقع در تهران با اعطای مدرک پایان دوره و شرایط خاص جهت گرفتن نمایندگی در شهرستانهای ایران. این دوره شامل سه جز کفپوش سه بعدی،سقف کشسان، و دیوار پوش سه بعدی است.

آموزش کفپوش سه بعدی

شروع کلاسهای این دوره کفپوش سه بعدی در تاریخ 28 فروردین ماه 1396  آغاز می شود با ظرفیت محدود. این کلاس شامل  آموزش حرفه ای کفپوش سه بعدی از ابتدا تا انتهای کار و روش بازاریابی و قیمت متریال و هزینه های اجرای کفپوش سه بعدی است.

 

آموزش کفپوش سه بعدی

 

آموزش سقف کشسان و سقف مجازی

آموزش اجرای سقف کشسان در همین دوره سه روزه با مدرس از کشور روسیه و تمرین در محل آموزش و آموزش حرفه ای سقف مجازی از ابتدا تا انتهای کار و روش بازاریابی و قیمت متریال و هزینه های اجرای سقف کشسان.

 

 آموزش سقف کشسان و سقف مجازی

آموزش پوستر دیواری

آموزش اجرا و نصب پوستر دیواری در همین دوره سه روزه واقع در تهران با مدرس از دانشگاه تهران و تمرین در محل آموزش و آشنایی با مواد اولیه و معرفی انواع پوستر سه بعدی و کاغذدیواری در دوره آموزشی دیوارپوش سه بعدی  28 فروردین.

 

 

آموزش کفپوش سه بعدی

 

کلاسها در سه روز متوالی از روز 28 فروردین ماه برگذار خواهد شد و شرایط ثبتنام  پرداخت مبلغ  200000 تومان جهت پیش ثبتنام  به کارت بانک سامان : 6219861032583105 به نام فرهاد مرادی  و ارسال فتوکپی  کارت ملی و صفحه اول شناسنامه می باشد و مابقی مبلغ را که 1800000 تومان است را در روز برگذاری کلاسها پرداخت نمایند. 

برای دوستانی که از شهرستان تشریف می آورند برای اقامت  و صبحانه و نهار هم هتل گرفته شده است با همین تعرفه آموزش کفپوش سه بعدی تا دیگر نگران محل اقامت خود نباشند.

 

نکته : صفر تا صد هر رشته در این دوره سه روزه به کارآموزان ارائه می شود و مدرک پایان دوره اعطا می شود به طوری که بعد از کلاس آموزشی کفپوش سه بعدی می توانید کارگاه و شرکت دکواسیون خود را راه اندازی نماید.