آموزش کفپوش سه بعدی

 

آموزش کفپوش سه بعدی 18 خرداد ماه 1397

شروع کلاسهای این آموزش کفپوش سه بعدی در تاریخ 18 خرداد ماه 1397 آغاز می شود با ظرفیت محدود. این کلاس شامل آموزش حرفه ای کفپوش سه بعدی از ابتدا تا انتهای کار و روش بازاریابی و قیمت متریال و هزینه های اجرای کفپوش سه بعدی است. که با درنظر گرفتن تمام موارد جهت یک کسب و کار عالی در تمام ایران. این دوره ها  منحصر  برای گرفتن  نماینده اجرای در تمامی نقاط ایران است. همراه با سی دی آموزش سقف کشسان.

آموط کفپوش سه بعدی

آموزش کفپوش سه بعدی

نکته : صفر تا صد هر رشته در این دوره یک روزه به کارآموزان ارائه می شود و مدرک پایان دوره اعطا می شود به طوری که بعد از کلاس آموزشی کفپوش سه بعدی می توانید کارگاه و شرکت دکواسیون خود را راه اندازی نماید.

ظرفیت محدود است

 

کلاسها در یک رو 18 خرداد 97  جمعه برگذار خواهد شد و شرایط ثبتنام پرداخت مبلغ 100000 تومان جهت پیش ثبتنام به کارت بانک سامان : 6219861032583105 به نام فرهاد مرادی و ارسال فتوکپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه می باشد و مابقی مبلغ را که 700000 تومان است را در روز برگذاری کلاسها پرداخت نمایند.

زمان برگزاری کلاسها از صبح ساعت نه تا پنج بعد از ظهر در محل آموزشگاه پانید برگذار خواهد شد. شماره تلگرام  یا واتس آپ  مدیر سایت : 09123504393  پانید.

 

 

دوستان در این کلاس  سی دی آموزش سقف کشسان  به طور رایگان  تقدیم می شود آموزش صفر تا صد سقف کشسان

برای اولین بار در ایران کلاسها آموزش کفپوش متحرک سه بعدی را هم آموزش می دهیم

 

کفپوش سه بعدی   97 آموزش کفپوش سه بعدی آموزش کفپوش سه بعدی

 

آموزش کفپوش سه بعدی