آموزش کفپوش سه بعدی کاستو

 

آموزش کفپوش سه بعدی کاستو | آموزش سقف کشسان

کلینیک ساختمانی پانید دارای دپارتمان آموزشی با برنامه ریزی بلند مدت است. در این بیزینس پلن اهدافی طراحی شده است که یکی از این اهداف آموزش نیروی فنی در زمینه های کفپوش سه بعدی - سقف کشسان - پوستر دیواری است به گونه ای که با آموزش های یک روزه که هر دو هفته یکبار برگذار خواهد کرد نیروهایی متخصص در زمینه های ذکر شده تحویل بازار کار داده می شود. دوستانی که آموزش را بدرستی فرا گرفته اند، نماینده کلینیک ساختمانی لوتوس در شهر خود هستند و رابطه دوطرفه میان کارآموز و شرکت به وجود می آید. با به وجد آمدن گروه اجرای مجرب در تمامی نقاط کشور گستردگی کار برهمگان مشخص می شود و هولدینگ لوتوس تکیه بر مجریان خود بازار بزرگتری از کارا بدست می گیرد.

 

 

عناوین آموزش کفپوش کاستو | سقف کشسان

 

1- کفپوش کاستو ساده

2- کفپوش کاستو ابروبادی

3- کفپوش سه بعدی کاستو( به دو روش )

4- سقف کشسان پرینتی ( انواع سقف کشسان )

5- پوستر دیواری

تمامی عناوین در یک روز تضمینی آموزش داده خواهد شد

 

 

روش ثبت نام دوره 24 فروردین کفپوش سه بعدی کاستو

کلاس ها هر دوهفته یک بار در روز جمعه برگذار می شود زمان کلاس از ساعت نه صبح تا پنچ بعداز ظهر می باشد که شهریه کلاس یکروزه با عناوین فوق مبلغ 800 هزار تومان همراه مدرک پایان دوره است.

کاربران برای ثبتنام کلاس هر دوره مبلغ 100هزار تومان جهت ثبتنام به شماره کارت 6219861032583105 بانک سامان به نام فرهاد مرادی واریز می کنند وعکس فیش پرداختی همراه عکس کارت ملی خود را به شماره تلگرام 09382118253 ارسال می نمایند تا بعد از بررسی کارشناس عملیات ثبت انجام شود مابقی مبلغ شهریه آموزش 700 هزار تومان را سرکلاس روز جمعه پرداخت میکنند و وارد کلاس می شوند تا باشد استفاده بهینه از کلاس ببرید. آموزش ما همراه با پشتیبانی بعد کلاس است .