سقف کششی در چه محیطی

سقف کشسان: طراحی داخلی فضای مسکونی و اداری با پیشرفت های بسیاری روبرو است. یکی از عناصر جدیدی که دکوراسیون منزل، فضای اداری و تجاری راه باز کرده است، سقف کشسان و آسمان مجازی است. زمانی که تصمیم می گیرید سقف کشسان سه بعدی را به فضای مورد نظر خود وارد کنید، قطعا این فکر به ذهنتان می رسد که کدام طرح آسمان مجازی برای دکوراسیون سه بعدی شما مناسب است. ما در این مطلب فضاهای مختلف را به تفکیک بررسی کرده و طرح آسمان مجازی و سقف کشسان مناسب برای دکوراسیون فضاهای مختلف را معرفی می کنیم:

 

آسمان مجازی در آشپزخانه

چنانچه برای دکوراسیون آشپزخانه خود به دنبال انتخاب طرح سقف کشسان سه بعدی هستید، گروه آسمان مجازی و سقف کشسان پانید طرح طبیعت و آسمان را پیشنهاد می کند. خصوصا در مواردی که پنجره خوبی در فضای آشپزخانه وجود دارد، از سقف کشسان برای امتداد دادن آسمان پشت پنحره و آوردن طبیعت به فضای داخلی خانه استفاده کنید. 

 

سقف اتاق خواب و آسمان مجازی

فضایی خصوصی تر و اختصاصی تر از اتاق خواب در خانه وجود ندارد. پس دکوراسیون اتاق خواب را به سبکی که دوست دارید طراحی کنید. برای سقف کشسان در دکوراسیون اتاق خواب دستتان باز است. گروه سقف کشسان پانید پیشنهاد می کند به سراغ طرح های دلخواه خود بروید، طبیعت، آسمان خراش، کهکشان، شهر و طرح های خیالی برای دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند که البته به سلیقه شما بر می گردد. 

سقف کشسان در پذیرایی

سقف کشسان سه بعدی در دکوراسیون پذیرایی باید با سبک دکوراسیون منزل تان هماهنگ باشد. زمانی که فضای داخلی شما به سبک کلاسیک طراحی شده، باید با احتیاط بیشتری به سراغ طرح های سقف کشسان سه بعدی استفاده کنید ولی برای سبک مدرن دکوراسیون می توانید گزینه های مختلف را انتخاب کنید. این نکته را فراموش نکنید که هماهنگی رنگ آسمان مجازی با وسایل و مبلمان در دکوراسیون پذیرایی هم هامیت بسیاری دارد. طرح های طبیعت برای دکوراسیون پذیرایی مناسب هستند. 

 

دیزاین اتاق خواب کودک با آسمان مجازی

نمی توان منکر رویاپردازی و خیال های کودکان در طول روز شد. آنها دوست دارند جایی امن و آرام بنشینند و خیال پردازی کنند. اگر فرزند شما هم دارای روحیه خیالپردازی و رویابافی است، چه خوب است که فضایی اختصاصی برای او بوجود بیاورید تا در اتاق خود احساس آرامش زیادی داشته باشد. استفاده از سقف کشسان با طرح های انتزاعی و خیالی برای دکوراسیون اتاق کودک انتخابی مناسب است. البته به یاد داشته باشید که خواسته و روحیه فرزندتان در انتخاب طرح سقف کاذب و به طور کلی دکوراسیون اتاق کودک حرف اول را می زند.

 

مطلب و آزمایشگاه با سقف مجازی

رفتن به مطب دکتر و ملاقات با پزشک در اکثر مواقع با استرس زیادی مواجه است. افراد ترجیح می دهند زمانی که در سالن انتظار هستند یا بر روی صندلی دندانپزشکی در حال معالجه هستند، حس آرامش بگیرند و نگرانی بابت آنچه پیش رو است نداشته باشند. سقف کشسان کارانا برای دکوراسیون مطب و آزمایشگاه  آسمان مجازی را پییشنهاد می دهد و برای القای حس بهتر در فضا نقوش آسمان و طبیعت انتخاب درست تری است.

 

محل کار و سقف کششی

آنچه در دکوراسیون اتاق کار، فضای اداری و اتاق جلسات اهمیت دارد، برقراری حس امنیت و آرامش است. با توجه به این ماهیت به سراغ انواعی از سقف کشسان سه بعدی و آسمان مجازی بروید که این احساس را به افراد القا کند. با توجه به این نکته استفاده از طرح آسمان با درخت و طبیعت با آفتاب انتخاب ایده آل است. اگر به سراغ نقش های انتزاعی و خیالی بروید ممکن است در جلسات کاری، نتیجه ای که مد نطر داشتید حاصل نشود.

 

آسمان مجازی برروی استخر و سونا

استفاده از سقف کشسان در استخر و جکوزی گزینه های زیادی را برای شما به همراه دارد. علاوه بر اینکه از طرح های آسمان و طبیعت می توانید برای این فضا استفاده کنید، طرح هایی مانند آسمان شب که در تصویر بالا می بینید هم، زیبایی خوبی به فضای استخر شما می بخشد. آسمان پر ستاره رویای شیرین همه ماست.