کفپوش های سه بعدی جلوه ای جدید به فضا و نمای دکوارسیون داخلی می بخشد و بیننده را برای لحظاتی جذب میکند که چیزی را که می بینند باور کند یا نکند! کفپوش سه بعدی با استفاده از چاپ سه بعدی و لاک اپوکسی اجرا میشود. این کفپوش ها برای سرویس بهداشتی و و سالن پذیرایی و لابی، راپله کاربرد خوبی دارد. برای تهیه و اجرای کفپوش های نوین سه بعدی با ما تماس بگیرید.

کفپوش سه بعدی (۳D) چیست؟

کفپوش سه بعدی فضا و نمای دکوراسیون را متنوع جلوه می‌دهد و برترین کفپوش برای پوشش کف حمام، کف سرویس بهداشتی و لابی و راپله و کف آشپزخانه است. کفپوش سه‌بعدی روی سطوح سیمانی، بتونی، سنگ، سرامیک، کاشی، پارکت و … قابل اجراست. یکدست، براق، ضدخش، ضربه پذیر، ضدآب، دارای تنوع طرح و رنگ، امکان اجرای سریع. مناسب کف‌سازی دکوراتیو اماکن مسکونی و تجاری، مراکز بهداشتی، اماکن توریستی و هتل، رستوران، استخر، سالن‌های پذیرایی، آمفی‌تئاتر، سینما و … اطلاعات بیشتر درباره کفپوش سه بعدی.

 

کفپوش سه بعدی اپوکسی

کفپوش سه بعدی حمام، کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی و کفپوش سه بعدی آشپزخانه

 

 

کفپوش سه بعدی (۳D) :

طراحی دکوراسیون داخلی هم مانند بسیاری از هنرهای تزیینی با نوآوری همراه است. این بار کفپوش‌های سه بعدی خود به میدان طراحی و زیباسازی دکوراسیون گذاشته‌اند. کفپوش سه‌بعدی می‌تواند فضا و نمای  دکوراسیون داخلی را متنوع جلوه دهد و بیننده را برای لحظاتی جذب کند. کفپوش سه بعدی از تصاویر زاویه ای (پرسپکتیو) در کنار لایه‌های نیمه شفاف متعدد برای ایجاد خطای چشم سه بعدی تصاویر بهره می‌گیرد. نتیجه استفاده از کفپوش سه بعدی، ایجاد تصاویر حیوانات، گیاهان، آبزیان، امواج دریا و بسیاری تصایر زیبای دیگر به صورت کاملا سه‌بعدی است.

کاربرد کفپوش سه بعدی :

کفپوش سه بعدی بهترین کفپوش برای پوشش کف حمام و کف سرویس بهداشتی و کف آشپزخانه و لابی و راپله است البته با خلاقیت بیشتر میتوان از کفپوش سه بعدی در سایر محیط‌ها و حتی دیوار و بین کابینت استفاده کرد. جزییات کار به اینصورت است تصاویر مناسب  انتخاب شده و بعد از ویرایش و ایجاد پرسپکتیو مناسب با محیط مورد نظر، توسط دستگاه چاپ مخصوص  کفپوش سه بعدی پرینت میشود. تصویر سه بعدی پرینت شده در محل برش خورده و چسبانده میشود. سپس با لایه هایی از  رزین اپوکسی  آلمانی پوشانده میشود.

ویژگی‌های کفپوش سه بعدی :

کف‌پوش سه بعدی از جنس رزین و لاک اپوکسی که به‌صورت یکپارچه بروی سطوح مختلفی چون:کاشی، سیمان، بتون، سنگ، سرامیک و … قابل اجراست و از مزایای آن یکدست بودن، براقیت، ضدآب، ضد خش، ضد حرارت، تنوع طرح و رنگ ، اجرای سریع را می‌توان نام برد. مناسب برای کف‌سازی دکوراتیو اماکن مسکونی و تجاری، مراکز بهداشتی، اماکن توریستی و هتل، رستوران، استخر، سالن‌های پذیرایی، آمفی‌تئاتر، سینما و بسیاری مکان‌های دیگر.

 

 

 

کفپوش سه بعدی آشپزخانه    کف پوش سه بعدی     اجرای کفپوش سه بعدی