تولید کفپوش اپوکسی و کفپوش سه بعدی

کفپوش اپوکسی مایع

در این کفپوش از هیچگونه حلال و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده شده است و همین کار باعث شده است که ساختار پلیمری این کفپوش پس از واکنش به صورت ثابت و پایدار باقی بماند. مقاومت بالای شیمیایی و یکپارچگی دارد که یکی از مهمترین ویژگی این محصول به شمار می آید.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

با رنگ های مختلف و دلخواه با سطحی بسیار براق به صورت شیشه ای است که از ویژگی های برجسته این کفپوش می توان مقاومت حرارتی ، شیمیایی و مکانیکی را نام برد. این کفپوش قابلیت انتقال الکتریسیته ساکن از سطوح به منابع تخلیه الکتریسیته ساکن مانند چاه ارت را داراست.

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

از آنجایی که بتن به راحتی مورد آسیبهای مختلفی قرار میگیرد و چون پوشش های فلزی شدیدا تحت تاثر عوامل خورند قرار می گیرند و آجرهای ضد مواد شیمیایی قیمت گران دارندو برای نصب نیز هزینه زیادی صرف می شود استفاده کردن از این کفپوش گزینه درست و به صرفه است.

کفپوش اپوکسی ضد اسید

صنایع که در معرض انواع مواد خورنده مانند اسیدها و قلیاها قرار دارند باید از این کفپوش ها استفده کرد که البته غلظت مواد خورنده ، دمای محیط کفپوش ها اهمیت دارد. این کفپوش ها به دلیل اینکه خواص شیمیایی (بازها و اسید ها) و خواص مکانیکی دارا هستند.

کفپوش اپوکسی گرانیت

مقاوم به سایش ، ضد خش و ضد لغزندگی است. این کفپوش جایگزین مناسبی برای کفپوش PVC ، پارکت ، گرانیت ، سرامیک و سنگ است. یکپارچه و بدون درز با سطحی شیشه ای و عایق حرارتی و عایق صوتی و عایق رطوبت اند. دارای تنوع رنگ و طرح های متفاوت و اجرای سریع در محل هستند.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

با عکس های زاویه دار و لایه های متعدد و شفافیتی که دارند به شما این امکان جالب را میدهند که در فضاهای مختلف که در بیرون هستند استفاده کنید. همچنین روش کار به اینگونه است که عکس ها با دستگاه های حرفه ای چاپ و عکس را کف محلی که می خواهید می چسبانند.