کابینت سه بعدی

 امروز  صنعت سه بعدی با استفاده از رنگهای اپوکسی جایگاه جدید به خود اختصاص داده است. با استفاده از این صنعت شرکت پانید توانسته است برروی کابینت آشپزخانه طرح های جالب سه بعدی ایجاد نماید. و در راستای این طراحی  بین کابینتهای آشپزخانه با قالبی یک تیکه و طرح مورد نظر شما اجرا و تحویل می دهد.در این پروژه ها از رزین لاکوبل رنگی ولی نه براق بلکه به صورت متلوکس یا مات استفاده گردیده رزین رنگی متلوکس توسی رنگ بر روی درب یونیت ها وهمچنین در ساخت یونیت جزیره از شیشه رنگی با ضخامت 3میل به صورت خم استفاده شده اتود اصلی این مربو به شرکت پانید میباشد که در شرکت پانید هم  اجرا ونصب گردیده که به نسبت نمونه خارجی بسیار ارزان تر نیز میباشد.

 

شیشه های چاپی کابینت

 

کابینت سه بعدی

در کابینت سه بعدی از همان شیوه کفپوش سه بعدی استفاده می شود، فرق در این است که برروی mdf  کابینتی اجرا می شود و مقاومت بالای در برابر  ضربه  و چربی  و خط و خش دارد. این امر باعث شده دکوراسیون داخلی ساختمان شما بسیار تنوع طراحی داشته باشد و مطابق بانیاز و رنگ دلخواه کابینت خور را انتخاب نمایید. نکته حاض اهمیت  در این روکش ، جنس نانو آن است که به هیج عنوان  چربی  و گرد خاک  بر روی آن نمی شیند.

 

بین کابینتی سه بعدی

 

بین کابینتی سه بعدی

استفاده این طرح را می توان در بین کابینت هم لحاظ کرد که با نورپردازی  بسیار زیبا تر به نظر برسد. طرح بین کابینت به صورت یک تیکه است و بدور از درز و جداکننده که باعث شده است بسیار زیباتر از قبل دکوراسیون داخلی ساختمان و آشپز خانه شما نمایان شود.

 

کابینت سه بعدی

 

 با مقالات  کفپوش سه بعدی و کابینت  سه بعدی با ما همراه باشید.