مشکلات کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی واقعا گزینه مناسبی است؟

هیچ تردید در اهمیت انتخاب کفپوش سه بعدی مناسب وجود ندارد. این روز ها همه به دنبال خلاقیت و متمایز کردن محیط خانه خود هستند. کف منزل یا محل کار یکی از اثر بخش ترین موقعیت ها در ایجاد تغییرات جذاب در محیط است. اما محدودیت در انتخاب کفپوش مناسب و قابل اعتماد تا پیش از این دغدغه اکثر مصرف کنندگان نهایی بوده است.

میتوانم بگویم کفپوش اصطلاحاً سه بعدی روشی بسیار جذاب، خلاق و اثربخشی در بکارگیری محیط است که در زیبایی آن شکی نیست.

 اما روش طراحی و اجرای آن از همه چیز مهم تر است. بنابر این اگر به دنبال کیفیت حداکثری هستید پیشنهاد  میکنم در انجام این کار کمی صبر کنید. تا شرکت های بیشتری وارد عرصه رقابت و ارائه کیفیت بیشتر بشوند.

 

 

در استفاده از سرویس های شرکت های موجود به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خدمت ارايه شده توسط شرکت های فعلی انتخاب های شما محدود به طرح های موجود در آلبوم تصاویر آنها میشود. پس شما امکان سفارش طرح های اختصاصی، سفارشی شده یا تمام سه بعدی برای محل خود ندارید.

تصاویر آلبوم این شرکت ها که غالباً مشترک می باشد امکان چاپ در ابعاد بیش از ۲۰ متر مربع را ندارد. بنا براین اگر قصد اجرای کفپوش سه بعدی در محیطی بیش از این متراژ را دارید توصیه میکنم این کار را فعلاً به تعویق بیاندازید.

رزین های مورد استفاده توسط این شرکت ها به دلیل لغزندگی مناسب استفاده در محیط های خیس مانند سرویس بهداشتی و حمام نمی‌باشد. ولی شرکت پانید با استفاده از رزین مخصوص به خود  این مشکل را به سادگی حل کرده است.

به دلیل نوع زیر سازی توسط تکنیک مشترک شرکت ترکیه ای امکان بازگشت به حالت قبل وجود ندارد. بنابراین اگر احتمال میدهید ممکن است نیاز به برداشتن کفپوش را دارید از آن صرف نظر کنید.

 

مشکلات کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی واقعی چگونه باید اجرا شود؟

یک کفپوش سه بعدی خوب میبایست متناسب با نوع محل و نحوه بهره برداری امکان سفارشی سازی داشته باشد. و تنوع لازم را فراهم نماید. در کفپوش سه بعدی این مهم تنها در نوع طراحی خاص خطای دید دگرگون صورت میگیرد. ارائه دهنده های این نوع طراحی به صورت دیجیتال در دنیا بسیار اندک می‌باشند. نکته مهم در مورد نوع بهره برداری و امکان انتخاب کفپوش به صورت موقت یا بدون آسیب به محیط می‌باشد. این اتفاق به دلیل ارائه سرویس کفپوش سه بعدی توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات رزین صنعتی اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین ارائه متریال مناسب بدون لغزندگی جهت استفاده در سرویس بهداشتی و حمام از مهم ترین ویژگی های یک کفپوش سه بعدی می‌باشد. بیشترین جلوه کفپوش های سه بعدی در چنین موقعیت هایی است که کفپوش های اپوکسی عادی این نیاز را برطرف نخواهند کرد.