مدلهای کفپوش سه بعدی

 

شما هر نوع کفپوشی که در خانه و محل کار خود استفاده می کنید از چوب گرفته تا سرامیک و لمینت و غیره، مطمئنا با مدل کفپوش های سه بعدی قابل رقابت نخواهند بود. کفپوش سه بعدی از تصاویر زاویه دار در کنار لایه های شفاف و شیشه ای متعدد برای ایجاد حس سه بعدی بودن تصاویر استفاده می کنند. نتیجه استفاده  تکنولوژی، ایجاد شکل های سه بعدی حیوانات، گیاهان، ماهی ها، امواج دریا و بسیاری دیگر به صورت تماما سه بعدی شده است.

 

در عکس  زیر مشاهده  کنید بهترین مکان برای استفاده از چنین کفپوش هایی در حمام و سرویس بهداشتی خانه است. زیرا مدل های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس برای این اتاق کاملا مناسب هستند. البته هر عکسی را که بخواهید می توانید به این شرکت سفارش دهید تا دقیقا همان مدل را در کفپوش اتاق شما پیاده کنند. این تصاویر ابتدا توسط پرینترهای حرفه ای و مخصوص چاپ می شوند و سپس براساس اندازه و شکل کف حمام یا هر اتاق دیگری نصب می شوند. بنابراین مهم نیست که سایز حمام شما چقدر باشد یا شکل کف حمام چگونه باشد، این اشکال با هر شرایطی هماهنگ می شوند و دقیقا همان حس عجیب و جالب سه بعدی را در اتاق بوجود می آورند.

 

مدلهای کفپوش سه بعدی

 

حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه  مکان خوب و مناسب برای استفاده از کفپوش سه بعدی است اما همانطور که گفتیم با خلاقیت بیشتر می توانید از آنها در دیگر اتاق های خانه مانند آشپزخانه نیز استفاده کنید. اگر می خواهید لذت تمام را از چنین کفپوش هایی ببرید مطمئنا استفاده از آنها در مکانهایی که بیشتر زمان خود را در آن می گذارید لازم خواهد بود. آشپزخانه یکی از همین مکان ها است. قرار دادن طرح های سه بعدی یک جزیره استوایی سرسبز با درختان نارگیل و آسمانی آبی رنگ در آشپزخانه بسیار شفگت انگیز خواهد بود.

 کفپوش های سه بعدی سرویس بهداشتی

کفپوش های سه بعدی آشپزخانه

کفپوش های سه بعدی سرویس بهداشتی

کفپوش های سه بعدی سرویس بهداشتی

با مقالات کفپوش سه بعدی و سقف کشسانی با ما باشید.