اپوکسی متالیککفپوش اپوکسی متالیک در پاساژها میتواند یک ظاهر خیره کننده ، عجیب و غریب ایجاد کند. متوسط هزینه برای این نوع کفپوش کمتر از بقیه کفپوش ها میباشد. لازم به ذکر است که کفپوش اپوکسی متالیک یه محصول جدید در بازار رقابت ایران محصوب میشود که علاوه بر کارایی مناسب برای پارکینگ و گاراژها برای علاقمندانی که به دنبال کفپوش اپوکسی براق و پلی کرومین هستند این مسئله کاملا خوشحال کننده است.

این نوع کفپوش در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه کرد و با معرفی فرمولاسیون پلی کرومین اپوکسی جدید خود که میتواند در طبقات مختلف پارکینگ اجرا شود. اگر شما با polycuramine نا آشنا هستید می توانید با بررسی اپوکسی گاراژ به عنوان محصول ارائه شده با فرمول پلی کرومین که با اختراع فناوری کیسه پشت سر هم است و برای پوشش کفپوش متالیک خود اقدام نمایید. زمانی که اولین بار این شرکت به معرفی کفپوش های متالیک خود پرداخت ، آن را به عنوان تنها یک کالای داخلی به بازار معرفی کرد و در ۴ رنگ متالیک در دسترس بود.در زمانی که کفپوش اپوکسی متالیک به وجود آمد در ۴ رنگ بود اما اکنون به بیش از ۸ رنگ رسیده است.

تولید کننده کفپوش اپوکسی متالیک

اصلی ترین تولیدکننده کفپوش اپوکسی متالیک در سراسر دنیا کشور آمریکا میباشد که به تازگی محصول خود را به کشور ایران فرستاده است تا بازار رقابت را جهانی کند. نام پر آوازه صنعت کفپوش اپوکسی در تمامی دنیا پیچیده ، اما شهرت اپوکسی متالیک به آرامی جای دیگر کفپوش های معروف را خواهد گرفت.

انواع رنگ کفپوش اپوکسی متالیک

۱- گلوله نقره ای

۲- گلدان مس

۳- زمین قهوه ای

۴- بمب های گیلاس

۵- مفرغ

۶- طلا تامین

۷- آبی درخشان

۸- امرتات

برای اطلاعات بیشتر در زمینه رنگ اپوکسی میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت با ما در ارتباط باشید.