کفپوش سه بعدی آسانسوراجرای کفپوش سه بعدی در داخل کابین آسانسور با توجه به سبک و نورپردازی داخلی کابین اولین بار درایران توسط شرکت پانید با استفاده از طرح های متفاوت مطابق نظر کارفرمایان و نصب آسان و یک روزه .

کفپوش پنج بعدی

کفپوش پنج بعدی یکی دیگر از محصولات شرکت پانید است که توسط  فن آوری برنامه نویسی و نورپردازی بر روی کف یه صورت پنچ بعدی طراحی شده است. با فن آور سنسور و دوربین و تشخیص  حرکات باعث شده تا بتوانیم کفپوش پنچ بعدی یا همان کفپوش واکنش گرا در مقابل حرکت به و جود بیاوریم .

تصاویر کفپوش سه بعدی

 

 

دانلود عکس مخصوص کفپوش سه بعدی و دانلود تصویر مخصوص سقف کشسان در وب سایت پانید. دانلود عکس برای کفپوش سه بعدی با کیفیت مناسب برای چاپ و آرشیو تصاویر کفپوش سه بعدی و تصاویر مناسب برای دیوار پوش سه بعدی. ارائه تصاویر لازم برای اجرای کفپوش سه بعدی و دانلود عکس کفپوش سه بعدی را برای تمام دوستداران این صنف  به صورت رایگان قرار داده ایم البته تمامی تصاویر قابل چاپ توسط این وب سایت برای اجرا پروژه های مختلف می باشد.

 

 

 

رزین اپوکسی

برای براق سازی اپوکسی ماده ای استفاده می شود به نام رزین، رزین اپوکسی ازموادی تشکیل می شوند تا قوای اپوکسی را در برابر رطوبت و ضربه حتی خش  افزایش دهند البته خود رزین مایع هست که با خشک کننده مخلوط می شود و برروی اپوکسی خشک شده ریخته می شود و به صورت یک پارچه پخش  می کنند.

 

سقف کشسان مدل کودکانهاستفاده از طرح ها و نقش ها مطابق با صلیقه کودک شما بر روی سقف اتاق خواب یکی دیگر از خدمات شرکت پانید است. استفاده از طرح دلخواه و کاراکتر محبوب کودک شما باعث می شود راحت تر در اتاق خود استراحت نماید. استفاده از موزیک  و نور پشت سقف کشسان و آسمان مجازی باعث ارامش کودک شما می شود.

کفپوش سه بعدی مایع چیست؟کفپوش های سه بعدی تزئینی - فقط یک عکس، یک شیء هنری در مقیاس بزرگ نیست، اساسا ایده هایی از جانب شما هستند که در دکوراسیون داخلی خود انتخاب می کنید.از یک طرف یک تصویر کامل، با تمام سایه و بافت آن است، و از سوی دیگر. پوشش قوی و با دوام که می تواند یک زیبای، خلاق و منحصر به فرد با کمک اپوکسی سیستم کف سازی.توسعه دهندگان تکنولوژی کفپوش سه بعدی به سختی به این تکنولوژی دست یافته اند که چگونه تنوع و ایده های جالب خود را  که برای آینده هست  امروز اجرا نمایبد. امروزه کفپوش سه بعدی در مراکز خرید، سالن های بزرگ، ساختمان های اداری، آپارتمان انجام می دهد.

کفپوش سه بعدی متحرکبا استفاده از نور پردازی دیجیتال و نورهای هوشمند کفپوشی متحرک به وجود آمده است که در برابر قدمها از خود واکنش انجام می دهم که این واکنشها در کفپوش متحرک می تواند هدفمند باشد به صورت مثال مثلا وقتی شما رو راهرویی حرکت می کنید ماهی ها زیر پای شما فرار کنند یا وفتی رو فضای پاییزی حرکت می کنید برگها بکنار بروند .

سقف کشسان

 

 

سقف کشسان: طراحی داخلی فضای مسکونی و اداری با پیشرفت های بسیاری روبرو است. یکی از عناصر جدیدی که دکوراسیون منزل، فضای اداری و تجاری راه باز کرده است، سقف کشسان و آسمان مجازی است. زمانی که تصمیم می گیرید سقف کشسان را به فضای مورد نظر خود وارد کنید، قطعا این فکر به ذهنتان می رسد که کدام طرح آسمان مجازی برای دکوراسیون شما مناسب است. ما در این مطلب فضاهای مختلف را به تفکیک بررسی کرده و طرح آسمان مجازی و سقف کشسان مناسب برای دکوراسیون فضاهای مختلف را معرفی می کنیم: