مشکلات کفپوش سه بعدی

 

هیچ تردید در اهمیت انتخاب کفپوش سه بعدی مناسب وجود ندارد. این روز ها همه به دنبال خلاقیت و متمایز کردن محیط خانه خود هستند. کف منزل یا محل کار یکی از اثر بخش ترین موقعیت ها در ایجاد تغییرات جذاب در محیط است. اما محدودیت در انتخاب کفپوش مناسب و قابل اعتماد تا پیش از این دغدغه اکثر مصرف کنندگان نهایی بوده است.

 

 مشکلات کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی واقعا گزینه مناسبی است؟

هیچ تردید در اهمیت انتخاب کفپوش سه بعدی مناسب وجود ندارد. این روز ها همه به دنبال خلاقیت و متمایز کردن محیط خانه خود هستند. کف منزل یا محل کار یکی از اثر بخش ترین موقعیت ها در ایجاد تغییرات جذاب در محیط است. اما محدودیت در انتخاب کفپوش مناسب و قابل اعتماد تا پیش از این دغدغه اکثر مصرف کنندگان نهایی بوده است.

میتوانم بگویم کفپوش اصطلاحاً سه بعدی روشی بسیار جذاب، خلاق و اثربخشی در بکارگیری محیط است که در زیبایی آن شکی نیست.

 اما روش طراحی و اجرای آن از همه چیز مهم تر است. بنابر این اگر به دنبال کیفیت حداکثری هستید پیشنهاد  میکنم در انجام این کار کمی صبر کنید. تا شرکت های بیشتری وارد عرصه رقابت و ارائه کیفیت بیشتر بشوند.

 

 

در استفاده از سرویس های شرکت های موجود به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خدمت ارايه شده توسط شرکت های فعلی انتخاب های شما محدود به طرح های موجود در آلبوم تصاویر آنها میشود. پس شما امکان سفارش طرح های اختصاصی، سفارشی شده یا تمام سه بعدی برای محل خود ندارید.

تصاویر آلبوم این شرکت ها که غالباً مشترک می باشد امکان چاپ در ابعاد بیش از ۲۰ متر مربع را ندارد. بنا براین اگر قصد اجرای کفپوش سه بعدی در محیطی بیش از این متراژ را دارید توصیه میکنم این کار را فعلاً به تعویق بیاندازید.

رزین های مورد استفاده توسط این شرکت ها به دلیل لغزندگی مناسب استفاده در محیط های خیس مانند سرویس بهداشتی و حمام نمی‌باشد. ولی شرکت پانید با استفاده از رزین مخصوص به خود  این مشکل را به سادگی حل کرده است.

به دلیل نوع زیر سازی توسط تکنیک مشترک شرکت ترکیه ای امکان بازگشت به حالت قبل وجود ندارد. بنابراین اگر احتمال میدهید ممکن است نیاز به برداشتن کفپوش را دارید از آن صرف نظر کنید.

 

مشکلات کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی واقعی چگونه باید اجرا شود؟

یک کفپوش سه بعدی خوب میبایست متناسب با نوع محل و نحوه بهره برداری امکان سفارشی سازی داشته باشد. و تنوع لازم را فراهم نماید. در کفپوش سه بعدی این مهم تنها در نوع طراحی خاص خطای دید دگرگون صورت میگیرد. ارائه دهنده های این نوع طراحی به صورت دیجیتال در دنیا بسیار اندک می‌باشند. نکته مهم در مورد نوع بهره برداری و امکان انتخاب کفپوش به صورت موقت یا بدون آسیب به محیط می‌باشد. این اتفاق به دلیل ارائه سرویس کفپوش سه بعدی توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات رزین صنعتی اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین ارائه متریال مناسب بدون لغزندگی جهت استفاده در سرویس بهداشتی و حمام از مهم ترین ویژگی های یک کفپوش سه بعدی می‌باشد. بیشترین جلوه کفپوش های سه بعدی در چنین موقعیت هایی است که کفپوش های اپوکسی عادی این نیاز را برطرف نخواهند کرد.

 

 

درباره کفپوش سه بعدی

سیاست گذاری شرکت پانید این بار در راستای امکانات ساختمان و تولید آپارتمانهای لوکس براساس پلن برورزسانی خود این بار در جهت کف پوش سه بعدی گام برداشته است. اجرای کف پوش سه بعدی که امروزه در بسیاری از شهرهای باب شده است، کفپوش سه بعدی بسیار زیبا و متنوع و براساس طرح و برنامه مشتریان انجام می شود این عمر باعث شده مشتریان زیادی به این نوع کف پوش رو بیاورند. اجرای کف پوش سه بعدی با استفاده از رنگهای اپوکسی با کیفیت استاندارد انجام خواهد شد و طول عمر بسیار بالای این محصول دارا می باشد. شرکت پانید با درنظر گرفتن سیستم مشتری مداری خود ارائه دهنده انواع کفپوش سه بعدی و دیوارپوش سه بعدی می باشد.

برخی از نمونه کارهای شرکت پانید

 

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

پستر سه بعدی دیوار

پستر سه بعدی دیوار

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی بیمارستانی

کفپوش اپوکسی بیمارستانی

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ

سقف کشسانی سه بعدی

سقف کشسانی سه بعدی

کفپوش سه بعدی

استفاده از کفپوشهای مختلف به لحاظ نوع استفاده در هر محل مناسب حاض اهمیت است.  کفپوش سه بعدی تمامی مشکلات شما را حل نموده است، اجرای کفپوش سه بعدی راحت و بی دردسر تر از انواع کفپوش به حساب می آید و مزیت مهم این کفپوش سه بعدی یک دست شد کار و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است. انواع کفپوشهای سه بعدی از لحاظ مکان اجرا: کفپوش سه بعدی اتاق کودک، کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش سه بعدی حمام، کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن، کفپوش سه بعدی پذیرایی، کفپوش سه بعدی لابی، کفپوش سه بعدی راپله، کفپوش سه بعدی آشپزخانه است.

سقف کشسانی

سقف کشسانی  بهترین سقف پوش برای پوشش سقف سالن و سقف سرویس بهداشتی و سقف آشپزخانه است البته با خلاقیت بیشتر میتوان از سقف مجازی در سایر محیط‌ها و لابری ها استفاده کرد.

کلیت کار به اینصورت است که ابتدا تصاویر مناسب از سوژه مورد نظر انتخاب شده و بعد از ویرایش و ایجاد پرسپکتیو مناسب با محیط مورد نظر، توسط دستگاه چاپ مخصوص پرینت میشود. تصویر سه بعدی پرینت شده در محل برش خورده و نصب میشود. سپس با لایه هایی از نور  پوشانده میشود.

پوستر دیواری

پوستر دیواری از جنس کاغذ دیواری که به‌صورت یکپارچه بروی سطوح مختلفی چون: کچ، زنگ پلاستیک، رنگ روغن، سرامیک بتونه شده، ام دی اف و … قابل اجراست و از مزایای آن یکدست بودن، براقیت، ضدآب، تنوع طرح و رنگ ، اجرای سریع را می‌توان نام برد.

مناسب برای دیوارسازی دکوراتیو اماکن مسکونی و تجاری، مراکز بهداشتی، اماکن توریستی و هتل، رستوران، استخر، سالن‌های پذیرایی، آمفی‌تئاتر، سینما و بسیاری مکان‌های دیگر.

کفپوش سه بعدی | دیوار پوش سه بعدی

شرکت پانید اندیشه یکی از معتبر ترین شرکت های واردات و اجرا کننده کفپوش اپوکسی، کفپوش سه بعدی، کفپوش سه بعدی آشپزخانه، کفپوش سه بعدی حمام ،کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن ناهارخوی، کفپوش سه بعدی راپله، کفپوش سه بعدی راهرو ،کفپوش سه بعدی کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش بیمارستان، کفپوش سه بعدی حاص، کفپوش سه بعدی سفارشی، کف پوش اپوکسی، کف پوش براق ، کفپوش مات، سقف کشسانی سه بعدی، کف پوش اپوکسی پارگینگ، کفپوش استاندارد، کاغذدیواری سه بعدی، دیوارپوش سع بعدی، دکوراسیون سه بعدی، بعد سوم خانه، راپله سه بعدی، قاب هاس سه بعدی، پشت تلیزیونی سه بعدی، پله خم استیل، پله پیچ استیل، نرده استیل پروفیل شیشه خور، نرده استیل 4 خط، هند ریل استیل استخری، نرده استیل حصاری، پلکان استیل استخر، حفاظ استیل بانکی، حفاظ استیل کفپوش چهار بعدی، اجرای کفپوش سه بعدی، اجرای سقف کشسانی سه بعدی، آموزش کفپوش سه بعدی، و اجرای کف پوش سه بعدی در تهران میباشد. شرکت پانید با سالها تجربه در زمینه تولید و واردات انواع محصولات اپوکسی توانسته جایگاه خود را نه تنها در سطح کشور، بلکه در کشور های مجاور نیز ارتقاء دهد. محصولات اپوکسی پانید  از بالاترین سطح کیفیت، بهترین مواد اولیه، زیباترین طرح ها برخوردار بوده و از جدید ترین متد های روز دنیا جهت طراحی و اجرای آن استفاده می گردد. کفپوش سه بعدی ، دیوارپوش، سقف کشسانی و دیگر محصولات شرکت پانید  دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت، نور خورشید، ضربه و... بوده و با خدمات پشتیبانی معتبر ارائه میگردد. هدف پانید ارائه خدمات و محصولات  با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان پانید کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کفپوش  ، سقف، دیوار، اپوکسی و ...، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.

 

 

نمایندگی کفپوش سه بعدی

نمایندگی کفپوش اپوکسی - نمایندگی سقف کشسانی

 مردم ایران به دنبال کسب و کار مناسب تر هستند هر شخص در استان مختلف کشور پهناور به دنبال شغل موردنظر خود میگردند، افراد هم سرمایه اندکی را پس از سالها به دست آورده و پس از کاوش در بازار کار به این مسئله پی میبرند که با گرفتن نمایندگی کفپوش اپوکسی از تیم حرفه ای و مجرب کفپوش اپوکسی در بازار کار جایگاه مناسب و اسم و رسم دار پیدا میکنند. همتنطور که در بخش های بالا و مختلط توضیح داده شد هر کس که مدارک کامل را از مجتمع عای فنی و عالی دریافت کرده باشد در بازار کار جایی برای کار دارد و با اراده آن شروع کار را به شخص تبریک میگوییم.

 کاربرد کفپوش اپوکسی و کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی اپوکسی علاوه بر زیبایی و جلوه ی خود کاربردهای فراوانی دارند. با در نظر داشتن ویژگی های برجسته و مهم مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی کفپوش سه بعدی انتخابی عالی و بی نقص برای پوشاندن سطوح مخلف خانه دفترکار مراکز تجاری صنعتی بوده و جدا از آن با توجه به امکان اجرای روکش به شکل کاملا یکپارچه و بدون درز و همین طور ویژگی های ضد میکروبی آن می توان از آن بعنوان مناسب ترین و بهترین پوشش بهداشتی استفاده شود. برخی از موارد استفاده : روکش سطوح صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار ، ضربه و ساییدگی قرار می گیرند می توان از آن استفاده کرد.

 

 

سقف کشسانی

 

 

 

برای ثبتنام در کلاس های آموزشی می توانی با شماره   ۰۲۱۴۴۳۰۷۵۴۲   تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

دپارتمان آموزش

آموزش کفپوش سه بعدی

آموزش کپوش سه بعدی بصورت کلاسهای یک روزه و کار عملی در کارگاه کفپوش سه بعدی.

آموزش آسمان مجازی

آموزش آسمان مجازی و برگذاری کلاسهای یک روزه در آموزشگاه طرف قرار داد شرکت پانید.

آموزش کناف

اموزش کناف دوره های مختلف و بخش بندی شده در آموزشگاه طرف قرار داد شرکت پانید.

آموزش دیوار سه بعدی

آموزش دیوار پوش سه بعدی توسط مدیا و تصویری میکس شده آموزشهای قبلی شرکت پانید.

آموزش آینه سه بعدی

آیتم جدید آموزشی شرکت پانید آموزش خصوصی آینه های سه بعدی با نورپردازی در کارگاه پانید.

گزارش عملکرد کفپوش سه بعدی و سقف کشسانی در پروژها

۱۲

 

پروژه درحال اجرا

۱۰۷

 

پروژه انجام شده

۶۷

 

پروژه های کفپوش سه بعدی

۳۴

 

پروژه های سقف کشسانی

۱۱

 

پروژه های پوستر دیواری

مزیت های کفپوش سه بعدی

نقطه برتر و مزیت کفپوش سه بعدی در چیست؟ کاربران گرامی  سایت پانید در مدت زمانی که مارا همراهی کرده اند سوالی مطرح کرده اند که مزیت کفپوش سه بعدی و وجه متمایز این کفپوش ها در چیست؟

کفپوش سه بعدی از جنس رزین و لاک اپوکسی که به‌صورت یکپارچه بروی سطوح مختلفی چون:کاشی، سیمان، بتون، سنگ، سرامیک و … قابل اجراست و از مزایای آن یکدست بودن، براقیت، ضدآب، ضد خش، ضد حرارت، تنوع طرح و رنگ ، اجرای سریع را می‌توان نام برد. مناسب برای کف‌سازی دکوراتیو اماکن مسکونی و تجاری، مراکز بهداشتی، اماکن توریستی و هتل، رستوران، استخر، سالن‌های پذیرایی، آمفی‌تئاتر، سینما و بسیاری مکان‌های دیگر.

 

یکپارچه گی کفپوش سه بعدی                                                       عایق رطوبت 

عمر طولانی کفپوش سه بعدی                                                       ضد خط و خش 

حالت آنتی اسیدی کفپوش سه بعدی                                        عدم چسبندگی روغن 

ضربه پذیری کفپوش سه بعدی                                                    تنوع بسیار زیاد در طرح

شستشو آسان کفپوش سه بعدی                                               ترمیم  آسان

سرعت بالا در اجرای کفپوش سه بعدی                                   نظافت سریع و آسان

انعطاف پدیزی کفپوش سه بعدی                                                 کاملا بهداشتی

 

بیشتر بدانید ...

 

 

مزیت کفپوش سه بعدی