پستر دیواری سه بعدی | دیوارپوش سه بعدی

 

 

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

 

با مدرن شدن معماری و دکوراسیون داخلی ساختمان درایران و رقابت بین سازنده ها و طراحان داخلی باعث شده هر روز فناوری جدید و منحصر به فرد در آپارتمان ها و مراکز تجاری اجرا شود در بحث پستر دیواری سه بعدی یا همان دیوارپوش سه بعدی که بسیار پیشرفت داشته ایم. این فناوری همکنون دست ماست طراحی و چاپ برروی کاغذها برای کاغذدیوار سه بعدی در ایران و نصب و را اندازی و اجرا به بهترین نحو با گارانتی و خدمات پس از فروش  که باعث می شود شما دوستان اعتمادی به نمایید، نمونه کارهای بسیار با کیفیت و راه اندازی سریع وجه متمایز شرکت پانید نصبت به رقبا است.

 

 

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

پستر سه بعدی بسیار مقاوم و زیبا است

 

نصب پستر دیواری سه بعدی

 

 

 

 

محدودیت در چاپ باعث شده در ایران عرض هر پستر یک ونیم متر و در طول نامحدود تولید می شود و طراحی آن بصورت نامحدود چهار رنگ است، پس نتیجه گیری می کنیم که هر طرحی که شما دوست داشته باشید برروی کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پستر سه بعدی چاپ و اجرای می شود. این امر سبب شده تا خانه های متفاوت با هر سلیقه ایجاد کنید. جنس بسیار شفاف و صاف و نصب آسان وجه متمایزی پیدا کرده است.

 

دیوار سه بعدی
پستر سه بعدی

 

 

نصب کاغذ پستر سه بعدی بسیار ساده است دقیقا مانند کاغذدیواری نصب می شود، فقط نکته ای که در این میان برای اجرا لازم دارید به دلیل پهن بودن و عرض که دارد باید توجه ویژه ای و دقت لازم را داشته باشید. ابتدا زیر سازی لازم را با چسب چوب یا سیریش انجام دهید و سطح صاف برای پستر سه بعدی ایجاد نمایید. بعد پشت پستر را با چسب کاغذ دیواری آغشته نماید به طوری که تمام قسمت ها چسب را بگیرد چند دقیقه صبر کنید تا کاغذ نرم شود در آخر از بالا به پایین پس از تنظیم به آرامی نصب نمایید و با کارتک مخصوص هوا و چسب اضافی زیر آن را از زیر پستر سه بعدی بکشید تا از پایین خارج شود و کاغذ شما بدرستی نصب شود.

پوستر دیواری

نمونه کار دیوار پوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

پستر سه بعدی دیوار

پستر سه بعدی دیوار

پستر دیواری | پستر دیواری سه بعدی

شرکت پانید، اندیشه یکی از معتبر ترین شرکت های واردات و اجرا کننده پستر دیواری، پستر دیواری سه بعدی، پستر سه بعدی آشپزخانه، پستر دیواری سه بعدی حمام ،پستر دیواری سه بعدی سرویس بهداشتی، پستر دیواری سه بعدی سالن ناهارخوی، پستر دیوار سه بعدی راپله،پستر دیواری سه بعدی راهرو ،پستر دیواری سه بعدی، پستر دیواری سه بعدی اتاق خواب، پستر دیواری بیمارستان، پستر دیواری سه بعدی خاص، پستر دیواری سه بعدی سفارشی، کاغذ دیواری سه بعدی، پستر دیواری براق ، پستر دیواری مات، دیوار پوش سه بعدی، کاغذ دیواری برجسته، کاغذ دیواری استاندارد،   دکوراسیون سه بعدی، بعد سوم خانه، راپله سه بعدی، دیوار سه بعدی، دیوار چهار بعدی، اجرای پستر دیواری سه بعدی، آموزش پستر سه بعدی،  اجرای کاغذ دیواری سه بعدی در تهران میباشد. شرکت پانید با سالها تجربه در زمینه تولید و واردات انواع محصولات کاغذ دیواری توانسته جایگاه خود را نه تنها در سطح کشور، بلکه در کشور های مجاور نیز ارتقاء دهد. محصولات دیوارپوش پانید از بالاترین سطح کیفیت، بهترین مواد اولیه، زیباترین طرح ها برخوردار بوده و از جدید ترین متد های روز دنیا جهت طراحی و اجرای آن استفاده می گردد. کاغذ دیواری سه بعدی ، دیوارپوش، سقف کشسانی و دیگر محصولات شرکت پانید  دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت، نور خورشید، ضربه و... بوده و با خدمات پشتیبانی معتبر ارائه میگردد. هدف پانید ارائه خدمات و محصولات  با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان پانید کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کف پوش  ، سقف، دیوار، اپوکسی و ...، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.