سقف کشسانی  | سقف مجازی | سقف کششی

 

 

 

 

 

سقف کشسانی چیست؟

 

 معماران و طراحان داخلی دنیا به دنبال استفاده از مواد و مصالح پتروشیمی جدید با قابلیتهای منحصر به فرد که از طریق آنها بتوانند زیبا ترین و مدرن ترین دکوراسیون منزل را برای فضاهای داخلی ایجاد کنند. دلیل تمایل طراحان به استفاده از مصالح نوین، سهولت در کار و همچنین تکمیل روش های سنتی می باشد. نکته مهم این است که مصالح نوین به سمتی بیش میروند که سازگاری آنها با محیط زیست بیشتر بوده و این مسله باعث می شود تا استفاده از آنها صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد. استفاده از سقف کشسانی سه بعدی از جمله مواد و مصالحی است که علاوه بر پوشش دادن فضا، رشته ای از معماری داخلی ساختمان هم محسوب می شود. روش جدیدتر مانند سقف کشسانی، سقف کششی، کناف، کامپوزیت، لمینت، پلکسی و … مورد توجه معماران قرار گرفت. اما همه این سقف ها برای تکمیل و ارتقای نمونه های قبلی وارد بازار شدند.

امروزه سقف های کششی یا پوشش کشسان که به عنوان سقف دکوراتیو کشسان شناخته شده اند و برای سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند، طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیار در نظر طراحان و معماران داخلی محبوب و منحصر به فرد هستند. نکته مهم این است که این نوع سقف ها کاربرد وسیعی داشته و نه تنها تخیلات ذهنی طراحان را به گونه ای عملی کرده، بلکه امکان نامحدود طراحی را برای آنها فراهم نموده است.

 

 

 

سقف کشسانی

 

مزایای استفاده از سقف های کششی و سقف کششی سه بعدی

مزایای زیاد سقف کششی باعث شده تا بیشتر از سایر متریال سقفی مورد توجه قرار بگیرند. قیمت مناسب سقف کششی مزیت مهمی است که باعث شده تا مورد توجه طراحان قرار گرفته و به دلیل کیفیت و مقاومت زیاد این متریال که عمر و دوام بسیار طولانی دارند. این پوشش سقفی برای هر مکانی مخصوصا سالن های خیلی بزرگ مناسب بوده و با نورپردازی های متنوع می توانید انعکاس نور زیبایی را ایجاد کنید. توجه داشته باشید که قابلیت آکوستیک بودن این سقف ها باعث می شود تا گزینه مناسبی برای سالن های کنفرانس و استدیو های موسیقی باشند.

 

نصب سقف کشسان سه بعدی

 

 

 

 

روش نصب این نوع سقف کششی بسیار ساده هست فقط کافی هست ابزار و لوازم نصب سقف کششی را داشته باشید. ابتدا باید اندازه ها را دقیق گرفته و سپس به ما ارائه دهید تا پارچه مورد نظر شما برای سقف کشسان آماده سازی شود و طرح لازم چاپ شود که حدود یک هفته زمان لازم است. سپس پرو فیل های گیره ای را در محل وصل کرده و نورپردازی لازم برای سقف مجازی در زیر کار انجام شود در آخر کار سقف کشسان را با استفاده از یک کارتک لبه گرد و حرارت متناسب در جای خود قرار بدهیم.
 

آموزش نصب سقف کشسانی

 

سقف کششی
سقف کشسان سه بعدی

 

 

پوشش های کشسان کاملا ضد آب بوده و در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند. به همین خاطر می توانید آنها را به راحتی بدون استفاده از مواد شوینده تمیز کنید. تنوع این متریال در طرح، رنگ و بافت بسیار زیاد است و می توانید از تلفیق چند رنگ در این سقف ها استفاده کنید. بعلاوه توانایی نگهداری صدوپنجاه کیلو در متر مربع را دارند. امکان چاپ هر تصویری به شکل سه بعدی بر روی سقف های کشسان سه بعدی وجود دارد و این قابلیت باعث می شود تا افراد مختلف بتوانند تصویر طراحی شده خود را به صورت سه بعدی روی سقف ببینند. از آنجایی که این سقف دکوراتیو وزن بسیار سبکی دارند، به راحتی بر روی سقف نصب شده و حتی می توانید آنها را به دفعات جا به جا نمایید. نصب آسان و ترمیم با حرارت باعث شده سقفهای کشسان بسیار در بین مهندسان و معماران بسیار محبوب شود.

سقف کشسان

 

نمونه کار سقف کشسان سه بعدی

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی خانگی

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی سرویس

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

پستر سه بعدی دیوار

پستر سه بعدی دیوار

سقف کشسانی سه بعدی | سقف کششی سه بعدی

شرکت پانید، اندیشه یکی از معتبر ترین شرکت های واردات و اجرا کننده سقف کششی، سقف کشسانی  سه بعدی، سقف سه بعدی آشپزخانه، سقف سه بعدی حمام ،سقف سه بعدی سرویس بهداشتی، سقف سه بعدی سالن ناهارخوی،سقف سه بعدی راپله، سقف سه بعدی راهرو ،سقف کششی سه بعدی سقف کشسانی سه بعدی اتاق خواب، سقف بیمارستان، سقف پوش سه بعدی خاص، سقف سه بعدی سفارشی، سقف کشسانی، سقف کشسانی براق، سقف کشسانی مات،سقف کشسانی ساتین، سقف کشسانی پارچه ای، سقف کشسانی آینه ای، سقف کشسانی نور گذار، سقف نسوز،سقف بدونه بو، سقف کشسانی سه بعدی، سقف پارگینگ، سقف استاندارد،  دکوراسیون سه بعدی، بعد سوم خانه، سقف کشسانی سه بعدی،سقف کششی سه بعدی، سقف کشسانی چهار بعدی،سقف مجازی، اجرای سقف کشسانی سه بعدی، آموزش سقف کششی سه بعدی، و اجرای سقف کشسانی سه بعدی در تهران میباشد. شرکت پانید با سالها تجربه در زمینه تولید و واردات انواع محصولات سقف توانسته جایگاه خود را نه تنها در سطح کشور، بلکه در کشور های مجاور نیز ارتقاء دهد. محصولات سقف کشسانی پانید از بالاترین سطح کیفیت، بهترین مواد اولیه، زیباترین طرح ها برخوردار بوده و از جدید ترین متد های روز دنیا جهت طراحی و اجرای آن استفاده می گردد. سقف کششی سه بعدی ، دیوارپوش، سقف کشسانی و دیگر محصولات شرکت پانید دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت، نور خورشید، ضربه و... بوده و با خدمات پشتیبانی معتبر ارائه میگردد. هدف پانید ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان پانید کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کف پوش  ، سقف، دیوار، اپوکسی و ...، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.